Get Adobe Flash player

 Warszawa, ul. Kredytowa 6Lokalizacja

tel.  +48 22 ­827 80 69  fax +48 22 ­827 80 68

mail: trakt@trakt.com.pl   •   Kontakt

O nas

Biuro „TRAKT” działa od sześćdziesięciu lat, co stawia je w szeregu najstarszych biur turystycznych nie tylko w stolicy, ale na terenie całego kraju. Obecnie nasza działalnośc prowadzona jest na podstawie Zezwolenia Wojewody Mazowieckiego nr 0347.

Zostaliśmy odznaczeni Medalem 400-lecia Stołeczności Warszawy. W uznaniu za wysoki poziom świadczonych usług kilkakrotnie otrzymywaliśmy rekomendacje kolejnych Prezydentów Warszawy. Biuro nasze jest członkiem Warszawskiej Izby Turystyki.

Nasza oferta turystyczna została opracowana na podstawie wieloletnich doświadczeń zdobytych w czasie współpracy z różnego typu firmami, zakładami pracy i instytucjami, placówkami i organizacjami edukacyjnymi oraz urzędami państwowymi.

Od wielu lat prowadzimy obsługę turystów indywidualnych i grupowych, w tym uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, gości instytucji i urzędów państwowych, firm prywatnych i coraz liczniej przyjeżdżających do Warszawy turystów zagranicznych.

Biuro nasze posiada wyłączność na obsługę przewodnicką następujących obiektów: Pałacu Prezydenckiego, Pałacu Belwederskiego, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Łazienek Królewskich. Oprowadzamy także po gmachach Sejmu i Senatu RP. Nasi przewodnicy i piloci posługują się 23 językami, w tym również językiem migowym. Przygotowani są do oprowadzania osób niewidomych i z dysfunkcją ruchu.

Obok wycieczek po Warszawie, organizujemy wycieczki krajoznawcze po całej Polsce. Oto przykłady najczęściej uczęszczanych tras:

  • Kraków-Zakopane-Wadowice-Oświęcim-Częstochowa
  • Toruń-Malbork-Gdańsk
  • Wrocław i wybrane miejscowości Dolnego Śląska
  • Lublin-Majdanek
  • Treblinka-Tykocin (szlak żydowski)
  • Białowieża-Hajnówka

Biuro „TRAKT” zajmuje się kompleksową organizacją pobytów w Warszawie, na terenie całego kraju i za granicą: rezerwujemy noclegi, wyżywienie, środki transportu (samochody osobowe, minibusy i autokary), bilety wstępu do obiektów muzealnych, teatrów, kin i na różnego rodzaju imprezy kulturalne.

Organizujemy kursy pilotów wycieczek i kursy przewodników miejskich.